Başa Dön

Boğaziçi Gençlik Korosu Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler

*
*
v
*
*
*
*
*
*
*
*
v
*
*
Koronun çalışmaları 2020-21 güz döneminde çevrim içi olarak Zoom üzeriden gerçeklecektir. Bahar dönemi itibarıyla İstanbul'daki prova mekanımızda devam etmesi planlanmaktadır.
Yüzünüzün net seçilebildiği, tercihen karşıdan çekilmiş bir fotoğraf (format: jpg, gif, png max: 4MB)

Diğer Bilgiler

Nota bilginiz :
Solfej bilginiz :
Daha önce şan dersi aldınız mı?
:
Çaldığınız bir enstrüman var mı?
:
:
:
:
:
Koro deneyiminiz
:
Ses grubunuz
:
v
Müzikal geçmişiniz
:
İlgilendiğiniz başka sanat dalları var mı?
:
Boğaziçi Caz Korosu hakkında bildiklerinizi birkaç cümleyle paylaşır mısınız?
:
Bu koroya katılmayı neden istiyorsunuz?
:
Koronun dönem içerisinde gerçekleşmesi olası yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde takvime ayak uydurabileceğinizi düşünüyor musunuz?
:
Öğreniminiz veya işinizle ilgili önümüzdeki 1 yıl içerisinde planlarınız varsa, lütfen paylaşınız
:
Her hafta düzenli zaman ayırmak zorunda olduğunuz bir etkinlik var mı?
:
Koro seçmelerinden nasıl haberiniz oldu?
:

Koronun dönemlik bağışını karşılayabilirim. Dönemlik bağış ilk dönem için KDV dahil 500 TL, ikinci dönem için 400 TL’dir.
Her sezon, 2 dönemden oluşmaktadır. Sezonluk ödenen bağış kademeli olarak azalmaktadır. Detaylara "SSS Seçme" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Seçilmem durumunda Boğaziçi Gençlik Korosu'nun bir koristi olarak üzerime düşen görev ve sorumlulukları üstlenmeyi kabul ediyorum. Görev ve sorumluluklar yanda listelenmiştir. : - En az bir tam sezon boyunca Boğaziçi Gençlik Korosu bünyesinde bulunacağımın farkındayım.
- Planlanmış olan tüm provalar ve konserlere katılımımın zorunlu olduğunun farkındayım.
- Planlanmış herhangi bir provaya katılamama durumumda, telafi provalarına katılma mecburiyetim olduğunun ve gerekli görülmesi halinde ödev, sınav vb. uygulamalara tabi tutulabileceğimin farkındayım.
- Yeterli görülmediğim takdirde konser kadrosuna alınmama ihtimalim olduğunun farkındayım.
- Prova veya konser kaçırmama sebep olabilecek herhangi bir acil durumum varsa, provalar için 5, konserler için 10 gün öncesinde koro yönetimine mazeretimi ve izin isteğimi bildirmem gerektiğinin farkındayım.
- Belirtilen süre öncesinden bildirmediğim mazeretlerimin ve izin taleplerimin maddi ve manevi organizasyonel zararlar doğurması sonucunda, bu zararları karşılamakla yükümlü olduğumun farkındayım.
- Eğitim, çalışma alanı ücreti, müzikal konular, konserler için yapılacak harcamalar ve koronun yönetim, organizasyon ve eğitmen ücretlerini karşılamak amacıyla dönemlik olarak belli bir bağış yapmam gerektiğinin farkındayım.
- Bir dönem tamamlanmadan Boğaziçi Gençlik Korosu'ndan ayrılmam durumunda, bir dönemlik bağışin tamamını karşılamakla yükümlü olduğumun farkındayım.
- Kişisel giderler ve yine kişisel kullanıma tabii tüm kostüm vb. malzemelerin dönemlik bağışe dahil olmadığının farkındayım.


Lütfen yanda gördüğünüz harfleri kutuya giriniz. :
Captcha image
Show another codeResmi Yenile...
Kişisel verileriniz, seçme başvurularınızın en doğru şekilde değerlendirilmesi ve seçme ekibimizin size erişimi amacıyla kullanılacaktır. Belirtilen amaç dışında hiçbir gerekçeyle kullanımı veya üçüncü şahıslarla paylaşımı söz konusu değildir.
Bilgileri Kaydet butonuna bastığınız halde Kayıt İşlemi ekranıyla karşılaşmıyorsanız, lütfen zorunlu alanların tamamının doldurulmuş olduğundan emin olun.
Bilgileri Kaydet